Mikołajki w przedszkolu

Wizyta Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przedszkolaki przygotowały się do niego bardzo starannie. Pięknie ubrały choinkę, wykonały ciekawe prace plastyczne płaskie i przestrzenne. Nauczyły się też wiersza i piosenki dla Mikołaja. 

6 grudnia od rana czekało na przedszkolaków wiele niespodzianek. Najpierw dzieci znalazły pod choinką wypełnioną skarpetę, później zauważyły dużą torbę z prezentami. Jednak z niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały mikołajkowych dzwonków. Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał na siebie długo czekać. Z samego rana zawitał do naszej sali. Wręczył każdemu dziecku słodki poczęstunek. Za miłą niespodziankę milusińscy podziękowali gościowi wierszem i piosenką, a Jaś wręczył pierniczki, by Mikołaj miał siłę obdarować również inne dzieci. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Mikołaju, już za tobą tęsknimy. Do zobaczenia za rok.

Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
BIP Deklaracja dostępności

Jadłospis na PONIEDZIAŁEK:

Gulasz z łopatki wieprzowej  250g, mix z kaszy gryczanej i jęczmiennej 150g, surówka z ogórków konserwowych z marchewką i cebulą  120g, kompot owocowy lub woda z cytryną 200mlLicznik odwiedzin:
Wszystkich: 1 542 590
Wczoraj: 673
Dzisiaj: 131
Online: 8
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem