XII Słowiński Turniej Ekologiczny o Puchar Dyrektora SPN

9 czerwca 2017r. w Czołpinie odbył się już po raz dwunasty Słowiński Turniej Ekologiczny. Organizatorem Turnieju był Słowiński Park Narodowy oraz Zespół Szkół w Smołdzinie. W tym roku szczególnie licznie, bo aż 50 drużyn przybyło na turniej, reprezentujących kilka szkół z Pomorza. Wśród nich była też nasza szkoła, którą reprezentowało 40 uczniów w 8 drużynach. Zawodnicy musieli wykonać 11 zadań sprawdzających ich wiedzę i umiejętności w określonym czasie. Nasza szkoła zaprezentowała się wyśmienicie, gdyż aż 3 drużyny zdobyły miejsca na podium i otrzymały puchary od Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego. W kategorii klas I-III trzecie miejsce zajęła drużyna z klasy III, natomiast w kategorii klas IV-VI: pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy VI i trzecie miejsce drużyna z klasy V.

Gratulujemy zwycięskim drużynom, tym bardziej iż konkurencja w tym roku była bardzo duża!