Akcja społeczna - "Mała książka - Wielki człowiek"

       Uczniowie klasy I, którzy rozpoczęli wielką przygodę z książką i czytaniem otrzymali wspaniałe prezenty, ufundowane przez Instytut Książki w ramach projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”, którego celem jest popularyzacja czytelnictwa wśród najmłodszych.

       Każdy pierwszak otrzymał wyprawkę czytelniczą zawierającą książkę ”Pierwsze abecadło”, której motywem przewodnim jest odbycie niezwykłej przygody, jaką jest umiejętność rozpoznawania liter, składania ich w wyrazy i zdania. Dzieci dostały również plakat z literkami do wycinania i broszurę dla rodziców „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” wspomagającą sztukę wspólnego czytania.

       Akcja ta przypomina o korzyściach wynikających ze wspólnego, rodzinnego czytania już od pierwszych miesięcy życia dziecka oraz o roli książek w zrównoważonym rozwoju dziecka.

       Życzymy owocnego czytania!

 

Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
BIP Deklaracja dostępności

Jadłospis na WTOREK:

Zupa brokułowa z ziemniakami i śmietaną 300ml, klopsiki wieprzowo-drobiowe w sosie pomidorowym z ziołami 100g/90ml, surówka z jabłka i selera z orzechami włoskimi 120g, ziemniaki z koperkiem 200g, kompot owocowy lub woda  z cytryną 200mlLicznik odwiedzin:
Wszystkich: 1 222 289
Wczoraj: 654
Dzisiaj: 257
Online: 9
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem