Przedszkolaki przyjacielem przyrody

       Dzieci z oddziału przedszkolnego biorą udział w programie ekologiczno - przyrodniczym "Przedszkolaki przyjacielem przyrody".

W związku z tym dzieci z chęcią i zapałem brały udział w sprzątaniu świata. Zbierały odpady na terenie miejscowości. Przedszkolaki bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonały swoje zadanie. Będą pamiętały, że należy dbać o przyrodę.

      

 

       W przedszkolu zostały przeprowadzone również warsztaty ekologiczne zorganizowane przez uczennice kl. VIII Szkoły Podstawowej w Wicku.

Dziewczyny zwróciły szczególną uwagę na segregowanie odpadów oraz recykling. Dzieci z zainteresowaniem brały udział w rozmowie, odpowiadały na zadane pytania. Przedszkolaki poznały kolory pojemników, do których należy wrzucać posortowane odpady.

      

 

Uczennice miały przygotowane różne ekologiczne zabawy ruchowe oraz zadania matematyczne. Wyjaśniły również różnicę między torbami foliowymi i papierowymi.

      

 

       Na zakończenie dzieci otrzymały upominki za aktywny udział w zajęciach oraz drzewko, które wsadziliśmy na terenie szkoły.

Bardzo dziękujemy Oli, Wiktorii i Ewelinie za zaangażowanie oraz miło spędzony czas.

      

 

      

Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 1 136 836
Wczoraj: 541
Dzisiaj: 64
Online: 5
c) 2012-2020 by spmaszewko.pl
RSS
MAPA STRONY
Polityka cookies
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem