Przedszkolaki przyjacielem przyrody

       Dzieci z oddziału przedszkolnego biorą udział w programie ekologiczno - przyrodniczym "Przedszkolaki przyjacielem przyrody".

W związku z tym dzieci z chęcią i zapałem brały udział w sprzątaniu świata. Zbierały odpady na terenie miejscowości. Przedszkolaki bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonały swoje zadanie. Będą pamiętały, że należy dbać o przyrodę.

      

 

       W przedszkolu zostały przeprowadzone również warsztaty ekologiczne zorganizowane przez uczennice kl. VIII Szkoły Podstawowej w Wicku.

Dziewczyny zwróciły szczególną uwagę na segregowanie odpadów oraz recykling. Dzieci z zainteresowaniem brały udział w rozmowie, odpowiadały na zadane pytania. Przedszkolaki poznały kolory pojemników, do których należy wrzucać posortowane odpady.

      

 

Uczennice miały przygotowane różne ekologiczne zabawy ruchowe oraz zadania matematyczne. Wyjaśniły również różnicę między torbami foliowymi i papierowymi.

      

 

       Na zakończenie dzieci otrzymały upominki za aktywny udział w zajęciach oraz drzewko, które wsadziliśmy na terenie szkoły.

Bardzo dziękujemy Oli, Wiktorii i Ewelinie za zaangażowanie oraz miło spędzony czas.

      

 

      

Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
BIP

Jadłospis na ŚRODĘ:

Zupa ogórkowa ze śmietaną i ziemniakami 300ml, gulasz z kaszą jęczmienną i gryczaną 150g/ 200g, surówka z buraczków 120g, ziemniaki z koprem 200g, kompot owocowy lub woda z cytryną 200ml  Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 974 664
Wczoraj: 655
Dzisiaj: 232
Online: 2
c) 2012-2019 by spmaszewko.pl
RSS
MAPA STRONY
Polityka cookies
wcag 2.0 - artwolan.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem