Gminny Turniej Ekologiczny- Oddział Przedszkolny

 

 

Dnia 06. czerwca 2019r. pięcioro dzieci z Oddziału Przedszkolnego wybrało się do Przedszkola Gminnego w Wicku, by wziąć udział w Gminnym Turnieju Ekologicznym „Z przyrodą za pan brat”. Celami konkursu były: rozwijanie kontaktu dzieci ze środowiskiem naturalnym, budzenie świadomości i aktywności ekologicznej, a także zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwa związane z zanieczyszczeniem środowiska.

Podczas rozgrywek dzieci ułożyły i nakleiły na szary papier puzzle ekologiczne, posegregowały śmieci do pojemników w odpowiednim kolorze, odpowiedziały na pytania dotyczące ekologii, zbijały ekologiczne kręgle oraz zaprezentowały się w ekologicznych strojach podczas pokazu mody.

 

Drużyny z czterech okolicznych przedszkoli wykazały się dobrą wiedzą z zakresu ekologii. W nagrodę otrzymały dyplomy, kolorowanki oraz kredki. Otrzymały także pieniężną nagrodę Wójta Gminy Wicko.

 

Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
BIP

Jadłospis na ŚRODĘ:

Zupa ogórkowa ze śmietaną i ziemniakami 300ml, gulasz z kaszą jęczmienną i gryczaną 150g/ 200g, surówka z buraczków 120g, ziemniaki z koprem 200g, kompot owocowy lub woda z cytryną 200ml  Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 974 668
Wczoraj: 655
Dzisiaj: 236
Online: 2
c) 2012-2019 by spmaszewko.pl
RSS
MAPA STRONY
Polityka cookies
wcag 2.0 - artwolan.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem