Wycieczka do Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

       W dniu 22.09.2022r. dzieci z oddziału przedszkolnego w ramach projektu edukacyjnego  „Przedszkolaki Superdzieciaki" wzięły udział w zajęciach edukacyjnych prowadzonych w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.

       Celem zajęć było zapoznanie uczestników z podstawowymi pojęciami z dziedziny chemii, poprzez obserwację oraz przeprowadzanie pierwszych doświadczeń.

Przedszkolaki stawiały pierwsze pytania badawcze: czy wszystkie substancje się mieszają? Co może powstać w wyniku reakcji chemicznej?

       W tym dniu dzieci również miały czas na zabawę i nowe doświadczenia. Przedszkolaki były zafascynowane nauką, odkrywaniem i poznawaniem świata w tak ciekawy sposób.

       Wycieczka nie tylko zintegrowała grupę, lecz okazała się również znakomitą i ciekawą lekcją. Wszystkie dzieci wróciły do domu pełne wrażeń po spotkaniu ze światem nauki.

Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
BIP Deklaracja dostępności

Jadłospis na ŚRODĘ:

Rosół  z makaronem 300ml, udko z kurczaka z pieca  120g, surówka z marchwi i jabłka z majonezem, śmietaną i orzechami włoskimi 120g, ziemniaki z wody z koprem 200g, kompot owocowy lub woda z cytryną 200mlLicznik odwiedzin:
Wszystkich: 1 654 745
Wczoraj: 432
Dzisiaj: 422
Online: 2
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem