Witamy w przedszkolu!

 

 

Pierwsze dni w Oddziale Przedszkolnym minęły nam bardzo szybko i w miłej atmosferze. Wspólnie uczymy się i bawimy.

 

 

Poznaliśmy zasady wchodzące w skład Kodeksu przedszkolaka. Posegregowaliśmy zachowania na prawidłowe i nieprawidłowe. Teraz pozostaje nam tylko stosować je w naszej przedszkolnej codzienności.

 

 

Wykonaliśmy swoje miniautoportrety i uzupełniliśmy nimi makatkę-pociąg, która wisi na naszej tablicy. Ulepiliśmy również z plasteliny elementy wystroju naszej sali i ustawiliśmy je w papierowych projektach klasy.

 

 

Poznaliśmy zasady ruchu drogowego i wygląd znaków drogowych, w czym pomógł nam duży tablet stojący w sali. Wyszukiwaliśmy też przedmioty o tym samym kształcie, co znaki drogowe. Okazuje się, że jest ich całkiem sporo.

 

 

Razem uczymy się śpiewać piosenki w połączeniu z tańcem. Na naszym dywanie ćwiczymy różne grupy mięśniowe i świetnie się przy tym bawimy. Przed nami cały rok nauki, zabawy, poznawania siebie nawzajem. :⁠-⁠)

Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
BIP Deklaracja dostępności

Jadłospis na PIĄTEK:

Zupa z ciecierzycy z ziemniakami 300ml, filet rybny smażony 110g, surówka z selera z rodzynkami 120g, ziemniaki z wody  z koprem 200g, kompot owocowy lub woda z cytryną 200Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 1 823 802
Wczoraj: 733
Dzisiaj: 119
Online: 6
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem