2019/2020

 Jesienne Targi Edukacyjne

      2 grudnia 2019 w sali gimnastycznej Powiatowego Centrum Edukacyjnego przy ul. Pionierów 16 w Lęborku odbyły się Jesienne Targi Edukacyjne, na których uczestniczyli uczniowie klasy siódmej i ósmej naszej szkoły. Uczniowie zostali zapoznani z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych Powiatu Lęborskiego oraz z oczekiwaniami i wymogami lęborskiego rynku pracy. Prezentacje szkół, firm – pracodawców wzbogacały  foldery, zdjęcia, filmiki. Jednak największe znaczenie odgrywał kontakt bezpośredni, gdzie nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale i dyrektorzy,  omawiali zasady dalszej edukacji.
Program targów obejmował:
1.    Ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych Powiatu Lęborskiego,
2.    Prezentacje firm oraz spotkania z pracodawcami,
3.    Ofertę szkoleniową PUP,
4.    Możliwości konsultacji z Powiatowym doradcą zawodowym.

 

 

Wizyta przedstawiciela Zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku

     22 listopada 2019 r. naszą szkołę odwiedził przedstawiciel Zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu w Lęborku. Uczniowie klasy 7 i 8 zostali zapoznani  z ofertą edukacyjną  na rok szkolny 2020/2021. Zainteresowanie wzbudziła nowa propozycja  zawodu Technik fotografii i multimediów, który daje kwalifikacje do rejestracji, obróbki i publikacji obrazu oraz realizacji projektów graficznych i multimedialnych.

 

 

Spotkanie z przedstawicielem ZSMI w Lęborku

      24 października 2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klasy 7 i 8  z przedstawicielem Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku.
      Celem spotkania było przybliżenie oferty edukacyjnej ZSMI w Lęborku na najbliższy rok szkolny, przedstawienie warunków nauki i specyfiki poszczególnych zawodów.

Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 1 950 695
Wczoraj: 306
Dzisiaj: 218
Online: 3
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem